Sme maximálne spokojní s prácou, odbornosťou, kvalitou aj cenou p. Šarmíra. Vrelo doporučujem.
Recenzie
Flexibilný,milí a vždy ochotný vyriešia problém na počkanie vrelo odporúčam 100% spokojnosť.
Odbornost, preciznost a profesionalia s vysokym zaujmom vyriesit poziadavku zakaznika k jeho maximalnej spokojnosti. Ak budem potrebovat pomoc aj do buducna, tak opat s velkou radostou uvitam Vase sluzby, dakujem! 😉
Odbornosť spojená s ochotou vyriešiť problém veľmi rýchlo.
Velka ochota, ustretovost a profesionalita. Rychlo vsetko vybavene
Top servis !!!
Profesionálne služby môžem len odporučiť
Veľké ďakujem pánovi Šarmírovi za ochotu, prišiel v piatok večer. Pokazilo sa mi kuchynské okno, vonku vetrisko a dážď. Človek s veľkým srdcom, nikoho by som v takejto situácii nezohnala a za primeranú cenu. Este raz ďakujem
Firmu Extraplast vrelo odporucam. Technici su velmi pohotovi, ustrerovi a dobri odbornici. Dakujeme za rychlu opravu balkonovych dveri.
Profesionál, vie, čo robí 👍
Perfektné služby,rýchlosť a kvalita.
Vrelo odporúčam.
Som velmi spokojny s pristupom, minimalnou cakacou dobou a kvalitou vykonanej prace. Celkovo vysoka spokojnost zakaznika
Dnes, 22.8.2024 mi technik firmy Extraplast, pán Ondrišík prišiel skontrolovať a nastaviť plastové okná. Prišiel včas, pracoval rýchlo, poskytol mi požadované informácie o stave okien a údržbe, cena úplne prijateľná. So službou som veľmi spokojná, Extraplast odporúčam. Teším sa, že sú na Slovensku aj slušné firmy, ktoré ponúkajú kvalitné služby za normálne ceny.
Vrelo doporučujem - pán Šarmír mi po mojom zaslaní fotiek problému s pavlačovými dverami výborne poradil ako postupovať, a nepríjemnosť so zaseknutými dverami som tak vyriešiel!
Dobrý deň, firmu Extraplast veľmi rada odporúčam. Pán Šarmír prišiel dokonca v nedeľu, keď sa zrazu nedali zatvoriť naše balkónové dvere. Bez problémov opravené, všetko tip-top za veľmi priaznivé ceny. Veľmi oceňujem otvorenú, ferovú a korektnú komunikáciu. Táto firma si nemusí platiť za marketing. Ich kvalitná práca je tým marketingom. Ešte raz ďakujem a objednávam aj revíziu pre moju maminu :) Želám všetko dobré.
Ďakujem za riešenie zaseknuteho zámku a osadenie petlice na garáži. S vykonanou prácou som spokojný a budem vás odporúčať ďalej.
Firmu len a len odporucam, robili nam servis okien uz na druhom byte a spokojnost. Vymena tesnenia, servis okien, nove zaluzie, sietky. Rychle dodanie, praca odvedena rychlo a kvalitne.
Chcel by som sa podakovat panovi Šarmírovi, za kvalitne odvedenie prace, odbornost a ludsky pristup. Je vidiet, ze je odbornik ,a vie, čo robi. Bol som velmi spokojny, a urcite odporucam. Dakujem velmi pekne
Som veľmi spokojná za rýchly a profesionalny prístup. Doporucujem
Rýchle jednanie, termín do pár dní a dobre odvedená práca.
Super - odporúčam . Rýchlosť a kvalita
Profesionálny prístup.
Pracujú rýchlo a kvalitne .
Cena je výborná, môžem len odporúčať.
Profesionálny výkon práce, príjemný ľudský prístup k zákazníkovi. Odporúčam sa obrátiť s dôverou o opravu okien a dverí.
Seriózna komunikácia, časová presnosť dohovorenej realizácie objednávky, zodpovedný a profesionálny prístup.
Spokojnosť
Za mňa odporúčam všetkými desiatimi. Cena ochota, odbornosť, spojnost 100%. Ďakujem
Absolutna spokojnost. Profici. Uz opakovane vyriesili aj to, co ini nevedeli spravit, alebo ini spackali. Mozem len doporucit! 🙏🏽
Výborná skúsenosť, totálne rýchle jednanie, dve hodiny po zavolaní už bolo okno opravené. Cena skvelá. Určite odporúčam.
Dobrý deň.Som veľmi spokojný s prácou pána Ondrišíka a kolegu.Všetko opravili ako som potreboval. Je to profesionál ako má byť.Odteraz sa obrátim vždy na vašu firmu.Ďakujem
Super komunikacia, flexibilita a ochota, rozumna cena. Dakujeme za opravu.
Pán techník Ondrišik z firmy Extraplast bol absolútne skvelý, pohodový, rýchli a profesionálny. Odporúčam a ďakujem.