Ďakujem veľmi pekne, skvelý prístup tam kde nám iní nevedeli pomôcť, tu nebol žiaden problém :)
Recenzie
Dobry den prajem. Pan je velmi ochotny - zasekli sa mi dvere - 5 bodovy zamok - rano o 10 o 2hej po obede bol uz u mna a za 30 min vymenil cely zamok a dosteloval dvere. Mam starsie plastove vchodove dvere. Vsetky veci mal so sebou v aute . Maximalna spokojnost. Prijemne profesionalne jednanie. Dakujem .
Veľmi pekne ďakujem za perfektne odvedenú prácu. Ťažko sa mi otvárali 15 ročné plastové okná a dokonca som aj jedno z nich nevedela zavrieť. Všetko super urobené aj so zárukou. Určite firmu odporúčam .
Sme veľmi spokojní a odporúčame. Výmena tesnení a nastavenie okien prebehlo presne podľa dohody. 5*
Skvela skusenost s touto firmou, v nedelu zabuchnute dvere, do pol hodiny prisiel, opravil, zachranil :) dakujem velmi pekne za profesionalny pristup
Dobrý deň, chceli by sme veľmi pekne poďakovať firme Extra plast za promptnosť, odbornosť a kvalitne odvedenú prácu. Večer o 20:00 sa nám zasekli bezpečnostne vchodové dvere. Nevedeli sme sa dostáť ani dnu ani von. Volali sme nonstop kľúčovú službu a keď sme povedali, že ide bezpečnostné dvere, tak nám nevedeli pomôcť, ale dali nám kontakt na firmu Extra plast, ktorý majú s tým viac skúseností. Dovolali sme sa pánovi Šarmírovi, ktorý neváhal a prišiel hneď ako mohol. Veľmi milý pán, zistil o aký typ zámku ide a vysvetlil, kde je problém a čo treba robiť. Strávil u nás 3 hodiny od 22:00-1:00. V istej chvíli som už ja osobne strácal nádej, že sa tie dvere podarí otvoriť, ale pán Šarmír je úžasne trpezlivý a aj veľmi zábavný človek. Smial sa, že to budú prvé dvere, ktoré neotvorí. Následne, ale dodal, že ich určite otvorí a je to len otázka času. Bol som veľmi milo prekvapený, že po otvorení dverí, hneď vybral bezpečnostný zámok, išiel sa pozrieť do auta, či taký má a hneď ho aj vymieňal. Mali sme možnosť nahliadnuť do jeho servisného auta. Mal tam veľmi veľa rôznych typov zámkov a všelijakého náradia a všetko perfektne zorganizované. Zároveň by som chcel vyzdvihnúť aj fakt, že pri otváraní dverí dbal aj na to, aby dvere nepoškodil a otvoril ich bez toho, aby bolo vidieť akýkoľvek zásah. Musím taktiež vyzdvihnúť aj cenotvorbu. Presne povedal, čo koľko stálo a ešte mal aj, na rozdiel od iných firiem, normálne ceny. V budúcnosti budeme volať už iba túto firmu a vrelo to odporúčam aj iným, najmä pre jeho profesionalitu a ľudskosť.
I can highly recommend this company for great and professional services. Called in on Saturday as I was unable to close balcony door. Quick response, friendly staff (I believe it was the owner), reasonable price and job done fast. Thank you for helping us.
Túto firmu nám odporučila iná firma, ktorej sa napriek snahe nepodarilo naše bezpečnostné dvere opraviť.
Vidieť p. Šarmíra (aspoň myslím) pri práci - čítankový príklad profesionality. Žiadne mudrovanie a maturovanie, ale presné a cielené úkony. Jasne a bez potreby "machrovať" vysvetlil v čom je problém, navrhol a hneď aj zrealizoval dočasné riešenie a následne kompletnú opravu.
Na primárny problém reagovali prakticky okamžite, potreba finálneho riešenia už taká urgentná nebola, ale stejne iniciatívu vyvíjali oni, nebolo treba ich naháňať či pripomínať sa.
Firma sa evidentne nesnaží získať si klientov nízkymi cenami, ale v tomto prípade ide o kvalitu za ktorú sa určite oplatí zaplatiť.
Už som to v ich recenziách videl viac krát, ale slovo záchrana nie je v tomto prípade ani fráza ani prehnané. Keď si predstavím alternatívne riešenie - výmena bezpečnostných dverí (samozrejme so zárubňou) ... radšej si nepredstavujem :-).
Pre nás sú jednoznačne voľbou č. 1 a určite ich môžem iba odporučiť.
Tak toto mi vyrazilo dych... firmu som si objednal na opravu pántov. Prišiel mladý muž presne, ale že úplne presne na minútu. Vyzul si topánky napriek súhlasu že nemusí. Pozrel sa, identifikoval problém, upozornil ma na možné riešenia, skočil skontrolovať náhradný diel do auta a za pol hodinu všetko vybavené. 100%ná oprava. Primeraná cena, v ktorej bol výjazd, práca, náhradný diel. Super. Z tejto firmy by si mnohí mali brať príklad. Ďakujeme.
Prístup je profesionálny, okamžite reagujú na správu a telefón bez čakania. Dodávka služieb extra rýchla, výborná komunikácia so zákazníkom, seriózne vysvetlenie problému, bez zavádzania a snahy navyšovania ceny. Cena je bezkonkurenčná, viac ako primeraná, služba excelentná. Jednoznačne odporúčam.
Absolútna spokojnosť !
Po viacročnom váhaní s opravou plastových, dvjkrídlových dverí som námatkou zavolal uvedenú firmu, so zoznamu na internete. Behom chvílky sa mi venovala milá pani a skontaktovala ma s technikom , ktorý bol ochotný behom hodiny prísť. Na moje prekvapenie bola obhliadka spojená okamžite s opravou plastových dverí, kompletná výmena kovania, nastavenie, mazanie, proste úplne všetko. Firma mala so sebou veľký výber súčiastok, takže opravu vykonali okamžite k úplnej spokojnosti.
Technici boli ochotný, milý a ústretový. Pri platbe mi spadla sánka, nakoľko na slovenské pomery bola cena viac ako primeraná. Tuto istotu mám zo skúsenosti z minula, nakoľko cca pred mesiacom som oslovil firmu s BA (Miletičova ul.), ktorá chcela preddavok a viac ako o 1500 Eur, čo teda je abnormálne.
Ešte raz, úplná spokojnosť so všetkým.
Laco
Sme velmi spokojni, prisli podla dohody, odporucili co treba urobit, navrhli cenu a spravili podla dohody velmi rychlo. odporucam.
Čakacia doba na výrobu skla bola 3 týždne (aby niekto nebol prekvapený, to nezávisí od Extraplastu). Majú božskú trpezlivosť, ochotne poradia, aj vysvetlia, sú maximálne ústretoví a dochvíľni - na zameranie aj opravu prišli načas. Výmena skla prebehla rýchlo a hladko na veľmi profesionálnej úrovni. Takto má správna a spoľahlivá firma vyzerať. Ďakujeme!
Topka👍 mali sme tuX technikov, nikto si nevedel rady, pán prišiel a dvere do pár minút otvoril, opravil, bez akéhokoľvek poškodenia. Telefónne Číslo si ukladáme a budeme odporúčať ďalej. Tiež by v každej oblasti boli rovnakí odborníci. Ďakujeme.
Pán Šarmír je brutálny expert a odborník, proste majster svojho remesla. Poviem to na rovinu a z vlastnej skúsenosti. Je úplná strata času a vyhadzovanie peňazí vôbec oslovovať tzv. "samozvaných expertov" na opravu pokazených dverí z ostatných firiem. Za ten čas, čo sa "experti" zo šiestich rôznych firiem, ktorí prišli na opravu mojich pokazených dverí, len škrábali za hlavou a tvrdo rozmýšlali ako dvere bez poškodenia otvoriť a následne opraviť, ich mal p. Šarmír otvorené bez jediného poškodenia!!! Následne vymenil nefunkčné časti, urobil kompletný servis a nastavenie dverí. Do 40 minút som mal po probléme a to mi ešte stihol urobiť servis aj na terasových dverách. Dvere teraz fungujú lepšie ako keď boli nové. A k "samozvaným expertom", tí tomuto pánovi majstrovi nesiahajú ani po podrážky na jeho topánkach. Pán Šarmír, ešte raz veľká vďaka.
Chceme sa velmi pekne podakovat za vyborny pristup, rychle jednanie a najma skvelu profesionalnu pracu. Pan nam behom chvilky pomohol s opravou posuvnych dveri, ktore sa uz takmer nedali zatvarat. Mysleli sme si, ze ich budeme musiet vymenit. Teraz funguju lepsie, ako nove. Takztiez nam perfektne dosteloval vchodove dvere. Rozhodne odporucame.
bola som spokojna s pracou firmy, potrebovala som vymenit kovanie/klucku na vchodovych dverach, prisli na druhy den od zavolania
Ďakujeme za ochotu a rýchlosť vybavenia. Vidno, že pán je odborník v tom čo robí. Dodržal stanovený termín, vedel odhadnúť cenu opravy. Boli sme so službami veľmi spokojní. Určite odporúčame.
Rýchle a profesionálne jednanie, jednoznačne túto firmu odporúčam.
Profesionalny pristup,odporučam
Extraplast, pán Šarmír je veľký profesionál, ochotný a príjemný pán. Vyriešil problém expresne rýchlo a kvalitne, a to v čase keď majú navyše mnohí zavreté. Ďakujem.
Pan bol ochotny aj cez statny sviatok opravit okno. Odporucam👍🏻
Dnes , práve na Silvestra sa mi pokazil bezpečnostný systém na dverách a pán Šarmír ma doslova zachránil.Po telefonickej konzultácii prišiel okamžite , náš systém bol starší model, lištový , atypický, ale pán Šarmír našiel riešenie.Skladom mal ako jediný potrebné veci a urobil nemožné. Nikdy som sa nestretla s takto milým a veľmi odborne zdatným a ochotným človekom, som rada , že si na konci roka môžem povedať, že stále sú medzi nami takí, čo robia kvalitné služby, sú slušní , ochotní a poctiví odborníci . Klobúk dole , ďakujem a odporúčam.
Odporúčam túto firmu , výborná komunikácia, krátka doba čakania na servis a technik opravil balkónové dvere vo veľmi zlom stave . Už cez ne nefuka.Dakujem !
Tuto firmu urcite odporucam, prefukovali nam okna, ktore developer pokaslal, chlapik z firmy mal 7 okien aj s balkonovymi za cca pol hodinu, poradil, otestoval, velka spokojnost, cena uplne v pohode, operatorka velmi ochotna a mila
Profesionalny pristup, precizna a rychla praca. Vidiet, ze pan rozumie svojej robote. Skvely zakaznicky servis, operatorky mile a s prehladom
neochota, 2-týždňové termíny obhliadky na vypracovanie ponuky tak tomu sa povie profesionálna firma?? - pochybujem aj nad jej hodnotením na Googli ale prvé na čo Vás upozornia - platba len v hotovosti :))
Firmu by som rad odporucil dalej. Dnes u nas bol Pan ktory bol slusny, profesionalny, cisty. Pozrel, rychlo opravil aj poradil. Cena bol viac ako dobra. Super ze stale existuju dobre firmy. Vdaka!
Maximálna profesionalita, výborná komunikácia aj rýchle dohodnutie termínu. Odporúčam !
Veľmi dobrá služba za rozumnú cenu. Pán Šarmír prišiel načas, nastavil okná, ochotne mi zodpovedal všetky otázky a poradil mi aj ako sa o okná starať. Odporúčam a ďakujem.