dakujem za odborny a rychly servis
Recenzie
Velmi pekne dakujeme Panovi Petrivi Sarmirovi, a firme Extraplast za perfektne odvedenu pracu, opravu pokazenych dveri a zlomenych pantov, ktore doslova vyrobil zvarackou na mieste.Rovnako za ludsky pristup.Prijemne prekvapenie pre nas.Zuzana a Jan
Firmu Extraplast mozem len odporucat. P. Sarmir k nam prisiel opravit posuvne balkonove dvere par hodin po mojom telefonate (v ten isty den). Vopred povedal, ake moznosti opravy su a rovnako ma informoval aj o cene. Dvere po oprave funguju ako nove a este aj za skvelu cenu. Takto si predstavujem poctivo odvedenu pracu a serioznu firmu ???? Dakujem ????
Vyborny pristup, pan prisiel presne nacas a to sa nestava na SR casto, vsetko vysvetlil a vymenil pant. Velka spokojnost v ramci cena a kvalita. Urcite odporucam.
Su top !
všetko dokonale urobené môžem vrelo odporučiť !
Veľmi som bola spokojná. Rýchle a veľmi profesionálne vybavenie. Môžem len odporúčať.
V sobotu bol pán ochotný pomôcť nám zatvoriť okno, keď zostalo zaseknuté na ventilačke. Cez videohovor. Ďakujeme ešte raz. Moc odporúčame služby tejto firmy. Jednanie bolo hneď po napísaní problému.
Šikovnosť, precízna práca a kvalitné materiály dávajú vysokú známku tejto firme. Odporúčam všetkým.
Kvalitné materiály,robota profesionálna, krátka čakacia doba.Velmi vysoká spokojnosť
Vyjadrujem vysokú spokojnosť s prácou tejto firmy. Doporučujem všetkým ich služby.
Nesmierne oceňujem prácu, rýchlosť, komunikáciu... V dnešnej dobe vôbec nie samozrejmé. Mohli by ste sa kľudne premenovať na Expressplast. Nabudúce volám iba Vás. :-)
Spokojnost
bola som spokojna s pracou firmy, potrebovala som vymenit kovanie/klucku na vchodovych dverach, prisli na druhy den od zavolania
Veľmi profesionálny a najmä rýchly zásah! Vrelo odporúčam všetkým, ktorí sa vyskytnú v problémoch s dverami.
Bola som spokojna s odvedenou pracou
potrebovala som vymenit poskodene kovanie /klucku / stitok na dverach
urcite doporucujem, rychly pristup a vymena
Uplna spokojnost.
Pán Šarmír nám veľmi ochotne a profesionálne otvoril pokazené vchodové dvere, keď sme zostali v sobotu večer stáť všetci pred domom. Určite odporúčam a číslo si pre každý prípad ukladám.
Ďakujeme za ochotu a rýchlosť vybavenia. Vidno, že pán je odborník v tom čo robí. Dodržal stanovený termín, vedel odhadnúť cenu opravy. Boli sme so službami veľmi spokojní. Určite odporúčame.
Mimoriadna spokojnosť s prístupom, vynikajúci reakcny čas, okamžite odstránenie ruchy a výmena celého kovania. ....určite doporucujem na servis okien. ..Ďakujem.....
Rýchle a profesionálne jednanie, jednoznačne túto firmu odporúčam.
Profesionalny pristup,odporučam
Extraplast, pán Šarmír je veľký profesionál, ochotný a príjemný pán. Vyriešil problém expresne rýchlo a kvalitne, a to v čase keď majú navyše mnohí zavreté. Ďakujem.
Spokojnosť veľká. Prefukovali mi okná. Mám malého syna a stále mi tam behal. tak som si zavolal firmu. Lenže mi chceli vymeniť tesnenie, že to je jediná vada. Som laik a tak som nenamietal. Chcel som aby to bolo proste spravené, aj keď som si pozeral že to treba hlavne dotiahnúť. Vykúzlili mi cenu 325€. nedalo mi to a skúšal som inú a natrafil som na pánov z extraplast. Došli pozreli. vidieť že to sú profíci. Okná premazali dotiahli, z jedným sa museli aj trochu pohrať, ale do hodiny boli hotový. Sú ako nové a navyše ma to stálo 60€. Takže som ešte aj ušetril. Chlapcov odporúčam.
Extraplast, pán Šarmír je veľký profesionál, ochotný a príjemný pán. Vyriešil problém expresne rýchlo a kvalitne, a to v čase keď majú navyše mnohí zavreté. Ďakujem.
Pan bol ochotny aj cez statny sviatok opravit okno. Odporucam👍🏻
Dnes , práve na Silvestra sa mi pokazil bezpečnostný systém na dverách a pán Šarmír ma doslova zachránil.Po telefonickej konzultácii prišiel okamžite , náš systém bol starší model, lištový , atypický, ale pán Šarmír našiel riešenie.Skladom mal ako jediný potrebné veci a urobil nemožné. Nikdy som sa nestretla s takto milým a veľmi odborne zdatným a ochotným človekom, som rada , že si na konci roka môžem povedať, že stále sú medzi nami takí, čo robia kvalitné služby, sú slušní , ochotní a poctiví odborníci . Klobúk dole , ďakujem a odporúčam.
Dnes , práve na Silvestra sa mi pokazil bezpečnostný systém na dverách a pán Šarmír ma doslova zachránil.Po telefonickej konzultácii prišiel okamžite , náš systém bol starší model, lištový , atypický, ale pán Šarmír našiel riešenie.Skladom mal ako jediný potrebné veci a urobil nemožné. Nikdy som sa nestretla s takto milým a veľmi odborne zdatným a ochotným človekom, som rada , že si na konci roka môžem povedať, že stále sú medzi nami takí, čo robia kvalitné služby, sú slušní , ochotní a poctiví odborníci . Klobúk dole , ďakujem a odporúčam.
25.12. sa nám pokazil zámok (vložka) na vchodových dverách rodinného domu takým spôsobom, že keď manželka obvolala 10-15 kľúčových služieb / zámočníkov a popísala im problém, tak nám hneď povedali, že nám s tým nevedia pomôcť. Nakoniec sme natrafili na telefónne číslo pána z tejto firmy s odporúčaním od viacerých zdrojov, že ak nám niekto s tým vie pomôcť, tak jedine on. Pán Šarmír k nám prišiel expresne cez sviatok do Hamuliakova, bol veľmi ochotný, šikovne nám opravil dvere a komplexne nám poradil ako sa do budúcna vyvarovať podobnému problému. Teraz zamok (vložka) fungujú lepšie ako kedykoľvek predtým, my sme veľmi spokojní. Ďakujeme.
Dakujeme velmi pekne pán Šarmír! Perfektný servis aj 25.12. o polnoci. Pokazili sa nám posuvné terasový dvere nedali sa zatvoriť. Cez video hovor nám pán radil čo ma robiť a podarilo sa nám dvere zatvoriť , zachránil nás!
Chcel by som sa veľmi pekne poďakovať za servisnú službu okien u nás doma v Rovinke, ešte raz veľká vďaka.
Dovidenia s úctou Milan Satko