Skvelá praca, som veľmi spokojná. Vysoká odbornosť.
Recenzie
Boli sme velmi spokojny so servisom. Mali sme problem s balkonovymi dverami. Zlomene panty na balkonovych dverach vymenene za nove, nastavene okna, skontrolovane, premazane, dostali sme rady ako udrzovat. Super praca, rychle. Prijemny clovek. Dakujeme.
Veľký profesionál, na ktorom je vidno, že ho práca, ktorú ponúka za férové ceny, naozaj baví.
Skvely servis, termin skory, profesionalny pristup a vsetky okna mam ako nove. Velka vdaka!
Služby a servis pána Šarmíra využívam už niekoľko rokov (vyše 10 rokov) a nikdy sa mi nestalo, že by nemal čas, alebo niečo nevedel opraviť alebo “rozchodiť”. Vždy nájde cestu ako sa veci dajú. A to si veľmi cením. Vrelo odporúčam.
Ďakujem veľmi pekne za nastavenie a servis okien p. Odrišíkovi, veľmi šikovný servisný technik. Ceny spoločnosti sú prijateľné a oproti konkurencií s obrovskými marketingovými kampaňami (a prehliadkami "zdarma") - absolútne akceptovateľné. I prístup tejto spoločnosti je neporovnateľný s konkurenciou. Zatiaľ, čo "obchodný zástupca" konkurenčnej spoločnosti hovoril o rozpade a zlej kvalite jestvujúcich tesnení na oknách, pán servisný technik extraplastu toto vyvrátil (čestné a spoľahlivé jednanie) - napokon každý vidí, či sa tesnenie "drolí", resp. je tvrdé alebo nie.
Super rýchla reakcia na vzniknutý problém a odstránenie závady . Perfektná komunikácia od A po Z . TOP služby 👍
Všetko tip-top, príjemný a šikovný pán, výborná robota!
Včera vážny problém s bezp. dverami, tlf s pánom Šarmírom, dnes perfektne vyriešené a pozor: do 25 r kovania mal všetko. Ešte raz Ďakujem a odporúčam.
Super rýchlo a perfektne pomohol vyriešiť problém. Veľká spokojnosť . Dakujem
Rýchle jednanie, skvelá služba. Vrelo odporúčam!
Ďakujem za rýchlu pomoc pri probléme z dverami. Môžem len odporúčať. Otvorenie dverí bez poškodenia. Ďakujem ešte raz.
super robota dakujem
Super pristup, ustretovy, vsetko vysvetlia poradia. Cena je velmi priazniva oproti konkurencii, neslubuju zazraky. Mozem len odporucit. Ak su okna v dobrom stave tak nebudu tlacit do zbytocnych oprav a vymien. Velmi ferovy pristup.
Príjemná komunikácia, profesionálny prístup, kvalitná práca. Určite odporúčam.
Ďakujem za perfektnú prácu. Aj dlhodobo problematické okná sú v dobrej kondícii už po druhej zime od Vášho servisu.
S promtnosťou a službami spoločnosti Extraplast a to konkretne pána Šarmíra sme boli nadmieru spokojní. Pri príchode v krátkom čase diagnostikoval poruchu (chybný pant balkónových dverí), ktorú ihneď sanoval a následne prekontroloval všetky mechanizmy s vykonaním údržby. Služby spoločnosti môžem len vrelo odporúčať. Vysoká miera profesionality, ústretovosti a ľudského porozumenia, kde oprava bola realizovaná v čo najkratšom čase ešte v daný deň nahlásenia (sobota).
Velka spokojnost, dvere opravene za par minut a vsetko vyriesene velmi rychlo- a to v nedelu. 100% odporucam
Spokojnosť so všetkým. Práca, prístup, financie.👍👍👍👍👍
Maximálna spokojnosť. Odporúčam.
Profesionálny prístup, maximálna spokojnosť.
Veľmi pekne ďakujem za rýchly a profesionálny servis.Na dvojkrídlových balkónových dverách sa pokazil spodný pánt a mal som skrížené dvere. Pomoc prišla v deň nahlásenia a problém bol vyriešený za pár minút. Technik iné firmy kvôli krivému rámu dverí ma tlačil do výmeny kovania...Technik p.Ondrišík vložil pár vymedzovacích podložiek do rámu a problém vyriešený.100%funkčnosť.Maximálna spokojnosť. Určite ich odporúčam.Ešte raz ďakujem .
Promtná a profesionalna oprava opsuvnych dveri.Odporučam
Perfektný a rýchly servis. Pán ochotne prišiel po pracovnej dobe do pol hodiny. Odporúčam.
Skvely clovek a profesional. vdaka
Najlepšia skúsenosť zo servisom terasovych dverí.... Odporúčam všetkým,... Komunikácia super, rýchle zabezpečenie servisu, sympatický pan, poradenstvo, servis paráda, v nedeľu vyriešenie problému s balkonovymi dverami do hodiny, cena v pohode ..., celkovo veľká vďaka, odporúčam na 100%
Expresne, okamzite profesionalne a rychlo. Len som cumel s akou Lahkostou nam Peto vsetko co sme potrebovali spravil cez vikend a este aj par drobnosti navyse. Keby sa dalo dat viac hviezdiciek ako 5 tak si ich Peto zasluzi. Velka vdaka.
Pánt na balkónových dverách sa nám odlomil, samozrejme, v sobotu. Zavolali sme do firmy Extraplast - na základe veľmi dobrých recenzií, a skutočne nesklamali. O pár hodín prišiel veľmi milý mladý muž, ktorý sa evidentne vyznal v problematike. Dvere boli hneď opravené. Takže túto firmu naozaj odporúčam.
Profesionalné jednanie, rýchle vybavenie a vysoká odbornosť pána Ondríšíka. Takto si človek predstavuje kvalitný servis. Veľka spokojnosť z našej strany, ďakujeme! Môžeme len odporučiť.
S firmou som bola maximálne spokojná od komunikácie až po finálnu realizáciu. Komunikácia bola rýchla, profesionálna a ochotná. Samotná oprava okna aj balkónových dverí bola precízna. Výsledok je bezchybný, všetko funguje ako má. Určite odporúčam každému, kto hľadá spoľahlivý servis. 🔝