Odporúčam túto firmu , výborná komunikácia, krátka doba čakania na servis a technik opravil balkónové dvere vo veľmi zlom stave . Už cez ne nefuka.Dakujem !
Recenzie
Po telefonickom rozhovore Pán dorazil na miesto do 30min. Oprava bola hotová za 10 min.
100% servis. Pán Šarmir je profesionál, nič ho nezaškodilo. Absolútna spokojnosť.
Pán Šarmír dokázal po viac, ako 4 hodinách (!) intenzívnej a trpezlivej práce v chladnom novembrovom počasí otvoriť moje zaseknuté dvere na dome a to bez akéhokoľvek poškodenia! Obdivuhodné! Moje verejné vyjadrenie vďaky a odporučenie je nepochybne na mieste. Ďakujem!
Tuto firmu urcite odporucam, prefukovali nam okna, ktore developer pokaslal, chlapik z firmy mal 7 okien aj s balkonovymi za cca pol hodinu, poradil, otestoval, velka spokojnost, cena uplne v pohode, operatorka velmi ochotna a mila
Takto by mali vyzerať všetky služby podnikateľov na Slovensku. Super prístup, ochota pomôcť v akomkoľvek čase, ceny tiež veľmi dobré. Ďakujem
Maximálna spokojnosť, profesionalita a vynikajúci prístup.
Po vcerajsej navsteve zacinam opat verit ze mili s sikovni ludia stale existujú. davam 11 hviezdiciek z 10. dakujem
Vyjadrujem vysokú spokojnosť s poskytnutím služby, pán Šarmír prišiel hneď v ten deň, keď som volala do firmy, opravil čo bolo treba a dokonca naviac urobil servis iného okna. Za mňa veľká spokojnosť, môžem len odporúčať.
Perfektne, rýchlo, profesionálne. Vynikajúci proklientsky prístup.
Nie som ai isty, ci som sa stretol s profesionalnejsim pristupom a to nielen v ramci predmetu podnikania, ale vobec.
Keby sa dako dat viac hviezdiciek, tak ich dam. Uzasne odvedena praca (dokazu aj nemozne) , uzasny pristup. Opravili mi dvere kde boli neopravitelne. Vrelo odporucam a budem posuvat kontakt na tuto firmu dalej. Klobuk dolu! Dakujem
Pán Šarmír je perfektný rýchlo mi pomohol nemusel som čakať na iní servis všetko spraví hneď rýchlo a precízne a ceny má perfektné keď som mu zavolal a povedal aký má problém hneď to začal riešiť a do hodiny bol u mňa a všetko bolo urobené veľké ďakujem .Luky
Absolútna spokojnosť. Potreboval som síce iba servis na mamine balkónové dvera(vypadnuté z pántov),ale zostal som veľmi milo prekvapený prístupom,ochotou,rýchlosťou a kvalitou prevedenia opravy. Odporúčam na 100%,na rozdieľ od podvodníkov z havarijnej služby,kt. síce prišli cez víkend,ale ich návrh na opravu atakoval 480€-neuveriteľné. Ďakujem servismanovi za premptné vyriešenie. Už dlho som nebol takto spokojný zo službami.????????????
Profesionalny pristup, precizna a rychla praca. Vidiet, ze pan rozumie svojej robote. Skvely zakaznicky servis, operatorky mile a s prehladom
neochota, 2-týždňové termíny obhliadky na vypracovanie ponuky tak tomu sa povie profesionálna firma?? - pochybujem aj nad jej hodnotením na Googli ale prvé na čo Vás upozornia - platba len v hotovosti :))
Firmu by som rad odporucil dalej. Dnes u nas bol Pan ktory bol slusny, profesionalny, cisty. Pozrel, rychlo opravil aj poradil. Cena bol viac ako dobra. Super ze stale existuju dobre firmy. Vdaka!
Absolútna spokojnost,vysoko profesionálna praca
Riesene s p. Sarmirom. Rychla odozva, solidny pristup, popis problemu a navrh riesenia, komunikacia cez whatsup. Vymenene kovanie na posuvnych hlinikovych dverach a potom aj vodiaca spodna lista. Vsetko bez problemov vyriesene aj bez mojej pritomnosti. Upravene kovanie na mieru kedze to moje sa uz nevyrabalo. Dvere funguju ako nove. Vyborna skusenost. Odporucam.
Rychla a kvalitna oprava. Velka spokojnost.
Maximálna profesionalita, výborná komunikácia aj rýchle dohodnutie termínu. Odporúčam !
Veľmi dobrá služba za rozumnú cenu. Pán Šarmír prišiel načas, nastavil okná, ochotne mi zodpovedal všetky otázky a poradil mi aj ako sa o okná starať. Odporúčam a ďakujem.
Skvelá a rýchla práca ????
Zlomil som si kovanie na plastovych balkonovych dverach. Dvere zaseknute, nemozne otvorit. Pan Sarmir mi oznamil, podobne kovanie sa uz nevyraba. Dvere otvoril a cuduj sa svete, na kolene pospajal suciastky a vyrobil mi nove kovanie. Poradil mi, aby som si nechal vymenit panty, aby dvere lepsie doliehali. Dozvedel som sa aj prijemnu spravu, akej kvality dvere som si na tu dobu zakupil. Po vymene pantov a kovania, po generalnom servise, sa hadam dvere budu pouzivat mnoho dalsich rokov. Ak uvazujete o cloveku, ktory by vam mohol pomoct opravit vec, volajte pana Sarmira. :) Miluje svoju pracu.
Atypickú zadlabavaciu vložku som nevedel niekde na Slovensku zohnať viac ako rok, pán majster ju ako kúzelník vybral z auta za pár minút vymenil a vchodové dvere môžme používať ďalej aj keď už som bol rozhodnutý vymeniť celé dvere.
Klobúk dole, už viem na koho sa obrátiť.
Vrelo odporúčam, vysoká profesionalita a rozumné ceny.
Oprava bola vykonaná promptne k mojej spokojnosti.
Dobrý a kvalitný servis.
Odporúčam.
Profesionálna práca, priame jednanie, odborne poradenstvo
Rýchla reakcia, návšteva v rovnaký deň a výborný servis/výmena
Ocenujem mimoriadny profesionalny pristup, Napriek tomu, ze som problem s balkonovymi dverami potrebovala riesit v piatok v noci, pan majster prisiel a dvere opravil tak, ze funguju lepsie, ako ked boli nove. Urcite odporucam.
Chcela by som sa touto formou poďakovať pánovi Šarmírovi za jeho dokonalú, promptnú a rýchlu prácu, posuvné okno (problém, ktorý pretrvával asi 2roky) opravil rýchlosťou blesku aj po pracovnej dobe...po zavolaní na callcentrum som bola okamžite presmerovaná na pána Šarmíra a do hodinky už opravoval okno... som trošku v šoku aj na druhý deň po oprave, pretože som nečakala, že sa nájde takýto skutočne profesionálny servis na tak vysokej úrovni. Spoločnosť môžem iba odporučiť a nabudúce ak bude nejaký problém, viem na koho sa mám obrátiť. Ešte raz veľké ďakujem a prajem všetko dobré !!! :0)
Touto cestou by som rada ohodnotila prácu majstra-technika pána Olle, ktorý nám dnes opravoval plastové okno po záruke od spoločnosti Slovaktual.
S prácou pána Olle som bola veľmi spokojná, t.j. bol dochvíľny, náš problém s oknom v krátkom čase opravil.
Ďakujem za spoluprácu a prajem spoločnosti čo najviac takýchto zručných technikov.