p. Šarmíra môžem len odporučiť, je to odborník. Maximálna spokojnosť. Ďakujem.
Recenzie
Servis prebehol ako vždy na jednotku … veľká spokojnosť, dobrá komunikácia, promtny termín môžem len doporučiť
Expresne rychle a kvalitne vyriesenie problemu s posuvnymi dverami, vysoka odbornost. Boli sme velmi spokojni, dakujeme.
Som veľmi spokojný. Nečakal som, že mi prídu opraviť zlomenú kľučku v piatok popoludní hodinu po nahlásení.
Terasove dvere boli opravene, nastavene, pripravene na zimu.
Perfektna praca.
Dakujem.
Perfektný prístup a rýchla profesionálna oprava, ďakujem!!!!
Som maximálne spokojný. Professionálna robota rýchlosť akou mi vyriešili problém som ešte nevidel. Okno sa nedalo zatvoriť pretože sa vo vrchnom kovaní zpriečila poistka proti prievanu. Čo znefunkčnilo mechanizmus zatvárania kľučkou sa nedalo otočiť. Technik prišiel, problém identifikoval za 1 minútu, dal dole celé okno z rámu, odmintoval vrchné kovanie, odstránil zpriečenú poistku prievanu, namontoval späť vrchné kovanie, následne okno na rám. Za 15 min. bolo okno hotové. Zatvára sa ako predtým. Len som pozeral s otvorenými ústami. Pred tým bola jedna nemenovaná firma pozerať okno, nacenili to na 250 eur a nemali čas to vyriešiť. Následne som kontaktoval vás, stálo ma to zlomok toho čo mi druhá firma nacenila a je to vyrriešené na 100% spokojnosť. Odporúčam každému takúto serióznu firmu dnes budete ťažko hľadať. Super odborníci. 100 hviezdičiek. Pozdravujem. :-)
Vynikajúca komunikácia…super expresne vyriešené…
Pokazila sa nám kľučka na verandových dverách - nedali za zavrieť ani ovládať - sú to dvere na verandu a za tým máme pole, pokazili sa v noci, hneď ráno som volala a ešte ten deň došiel p. Šarmír a zistil že pokazené je celé kovanie, dané kovanie sa už 10r nevyrába, Pán Šarmír bol schopný vyrobiť nové (prispôsobiť iný typ) a následne prísť namontovať. Spôsob akým pracoval , erudovanosť, rovno rozobral a servisoval aj celé dvere - to je práca profesionála. Za mňa maximálna spokojnosť - a jedno veľké ĎAKUJEM.
Nemohol som zavriet okno na severnu stranu, pocas burky zaliata izba. Vybavoval som opravu u Volita. Po desiatich dnoch v piatok vecer mi oznamili, ze nepridu. Vo velmi neprijemnej situacii som nahodou klikol na Extrapalast. Velmi prijemna pani v callcentre ma spojila so servisnym technikom, pan Sarmir. Prisiel presne, v pokluse opravil kovanie aj strhnuty zavit na pante. Davno som nevidel niekoho tak profesionalne a rychlo pracovat. Velmi pekne dakujem.
Ďakujem veľmi pekne!!! Odborná rada, kvalita prace, rýchlosť, poradenstvo
Dal by som aj 10 *!!!
Rey
S pracou pana Olle som bola velmi spokojna.
maximálna spokojnosť s vybavením zákazky. Či už kvalita opravy alebo rýchlosť jej prevedenia. Od prvého telefonátu po odstránenie závady neuplynulo viac ako dve hodiny.
Super pristup, pan prisiel do hodiny aj napriek tomu, ze bol piatok podvecer, ihned identifikoval problem, na pockanie opravil. Ziadne neda sa, nemame…. . Super. Odporucam urcite. Na rozdiel od inych firiem, kde len po tyzdni pridu na obhliadku. Tu bol problem do hodiny vyrieseny. Vzhladom k tomu ze sa jednalo o terasove dvere, ktore nesli zavriet tak promptnost ale aj profesionalita potesila!!!! Este raz dakujem!
100% ochota, nemaju problem poradit a pomoct kedykolvek...aj cez vikend, proste profesionalne sluzby.
Doporucujem!!!!
100% robota a ochota
Super profik. Odporucam
Profesionálny prístup. Zázraky na počkanie. Ďakujeme
Rýchlosť , Prestnost , Spokojnost
Rýchlost, spoľahlivosť,spokojnost.
Chceme sa poďakovať spoločnosti Extraplast a hlavne p. Šarmírovi, za veľmi dobre vykonanú prácu. Kiežby bolo takýchto odborníkov viac.
Vrelo odporúčame všetkým. :)
Profesionalita, promptnosť a ochota pomôcť v urgentnej situácii.
Touto cestou by som chcela poďakovať Panovi Šarmirovi za rýchlu a prezícnu prácu. Natoľko sme mali nefunčne vchodové plastové dvere. Za prijemne professionalné vystupuvanie a kvalitnù prácu, veĺmi pekne ďakujeme a vrele doporučujem aj dalšim zakaznikom.
Vysoká profesionalita a ústretový prístup. Odporúčam!
Veľmi dobrá, rýchla a kvalitná oprava posuvných plastových dverí.
Fantazia - rychlost, preciznost a profesionalita!
Som veľmi spokojný. Ďakujem.
Rýchlosť ,odbornosť a ochota na jednotku.
Pán Šarmín je veľký profesional, príjemný a naozaj odborník. Má príjemne vystupovanie a svoju prácu odvedie nadštandardne! Mimoriadna spokojnosť.
Kvalitná a odborná práca. Som spokojný. Ďakujem.