Najlepšia skúsenosť zo servisom terasovych dverí.... Odporúčam všetkým,... Komunikácia super, rýchle zabezpečenie servisu, sympatický pan, poradenstvo, servis paráda, v nedeľu vyriešenie problému s balkonovymi dverami do hodiny, cena v pohode ..., celkovo veľká vďaka, odporúčam na 100%
Recenzie
Expresne, okamzite profesionalne a rychlo. Len som cumel s akou Lahkostou nam Peto vsetko co sme potrebovali spravil cez vikend a este aj par drobnosti navyse. Keby sa dalo dat viac hviezdiciek ako 5 tak si ich Peto zasluzi. Velka vdaka.
Pánt na balkónových dverách sa nám odlomil, samozrejme, v sobotu. Zavolali sme do firmy Extraplast - na základe veľmi dobrých recenzií, a skutočne nesklamali. O pár hodín prišiel veľmi milý mladý muž, ktorý sa evidentne vyznal v problematike. Dvere boli hneď opravené. Takže túto firmu naozaj odporúčam.
Profesionalné jednanie, rýchle vybavenie a vysoká odbornosť pána Ondríšíka. Takto si človek predstavuje kvalitný servis. Veľka spokojnosť z našej strany, ďakujeme! Môžeme len odporučiť.
S firmou som bola maximálne spokojná od komunikácie až po finálnu realizáciu. Komunikácia bola rýchla, profesionálna a ochotná. Samotná oprava okna aj balkónových dverí bola precízna. Výsledok je bezchybný, všetko funguje ako má. Určite odporúčam každému, kto hľadá spoľahlivý servis. 🔝
Vynikajúca profesionálna práca, s príjemným ľudským prístupom.Výrobca okien a dverí bol u mňa 5-krát a nedokázal odstrániť závady ako p. Šarmír, z Extraplastu. Pán Šarmír je skevelý človek. Ešte sme dostali extra bonus - ukážka motorky a posedenie si na motorke pre deti.Ďakujeme.
Profesionálny prístup, rýchle jednanie, prispôsobenie sa požiadavke na čas opravy, môžeme len odporučiť. Ďakujeme.
Výborná práca, môžem vrelo odporúčať.
Velka spokojnost. Technik odbornik, skuseny, nevnucuje vymenu tesnenia ako x firiem, ktore v tom vidia len vidinu zisku. Okna sa po nastaveni lahucko otvaraju, prefukovanie zmizlo. Mozem len odporucit...
😀👍🏼🎈 Som veľmi spokojný. Servisné služby prebehli na jednotku s hviezdičkou. Odporúčam túto spoločnosť.
- Práca 5/5
- Odbornosť 5/5
- Príchod na čas 5/5
- Výhoda je možnosť platiť kartou a náhradné diely skladom a dokonca aj na staršie typy okien a dverí ✅
Maximálna spokojnosť!!!!!!
Veľmi radi by sme sa chceli poďakovať pánovi Petrovi Šarmírovi za jeho skvelú prácu pri oprave našich nefunkčných vchodových dverí. Od prvého momentu bol nesmierne milý, ochotný a profesionálny. Všetko trpezlivo vysvetlil a bolo vidieť, že svojej práci naozaj rozumie.
Oprava prebehla rýchlo, precízne a výsledok je perfektný – dvere fungujú ako nové. Takýchto ľudí dnes človek stretne naozaj málokedy. Je to skutočný majster s veľkým M.
Ešte raz veľká vďaka za ochotu, príjemný prístup a kvalitne odvedenú prácu. Pána Petra Šarmíra určite budeme s radosťou odporúčať ďalej.
Veľmi rada by som poďakovala pánovi za jeho skvelú prácu pri oprave našich nefunkčných vchodových dverí. Od prvého momentu bol nesmierne milý, ochotný a profesionálny. Všetko trpezlivo vysvetlil a bolo vidieť, že svojej práci naozaj rozumie.
Oprava prebehla rýchlo, precízne a výsledok je perfektný – dvere fungujú ako nové. Takýchto ľudí dnes človek stretne naozaj málokedy. Je to skutočný majster s veľkým M.
Ešte raz veľká vďaka za ochotu, príjemný prístup a kvalitne odvedenú prácu. Určite budeme pána s radosťou odporúčať ďalej
Pán je veľky profesional. Klobúk dole!
Ochotny opravar, velmi rychlo vyriesil problem s kovanim, je dostupny nonstop, profesionalna komunikacia, vrelo odporucam
Oceňujem profesionálny prístup, precíznosť a dôraz na detail. Oprava bola vykonaná kvalitne a rýchlo . Je vidieť, že ide o skúseného odborníka, ktorému záleží na spokojnosti zákazníka.
Určite odporúčam ďalej a v prípade potreby sa rád opäť obrátim na vaše služby.
Veľmi rýchla a profesionálna oprava okna. Komunikácia bola bezproblémová, práca precízna a okno funguje ako nové. Určite odporúčam.
Dakujem pánovi Šarmirovi za perfektne odvedenú pracu.Rychlost a odbornosť .Viem len a len doporučiť .100 percentná spoľahlivosť .Dakujem????
Rýchla obhliadka, zrozumiteľne vysvetlenie problému. Nakoľko išlo o komplexnejší servis tak sme si ihneď dohodli termín opravy a cenovú ponuku. Všetko prebehlo podľa dohody. Môžem odporučiť
Velmi profesionalny, zaroven laskavy a ludsky pristup, maximalna spokojnost. Odporucim kontakt aj dalsim znamym. Velmi dakujeme
Môžem potvrdiť pochvalné recenzie na prácu pána Šarmíra. Obrátil som sa naňho s problémom zaseknutého posuvného okna na balkóne. Prišiel na druhý deň, hoci bola sobota, padal sneh a bolo mrazivo. Perfektne odstránil závadný stav (spod kovania vybral vypadnutú skrutku) a vymenil ostatné poškodené skrutky. Veľká spokojnosť. Ďakujem
Úžasný, pedantný a veľmi ochotný pán, profesionálny pristup, rýchly termín, bolo skvelé vidieť ako je aj v dnešných časoch pre niekoho práca aj vášňou a koníčkom, vrelo odporúčam????
Ďakujeme
Stala sa nám nepríjemná nehoda na balkónových dverách, vylomil sa pánt a dvere sa zosunuli na zem. Bol večer, mrzlo a situácia vyzerala dosť beznádejne.
Volal som na viacero čísel, ktoré ponúkali servis, až ma napokon nasmerovali na firmu Extraplast a pána Šarmíra z Blatného. Napriek tomu, že už bolo po pracovnej dobe, do pol hodiny prišiel. Bol maximálne profesionálny, výborne materiálne vybavený a dvere dokázal zachrániť a sfunkčniť.
Veľmi pekne mu aj touto cestou ďakujem, vďaka jeho pomoci je náš dom opäť obývateľný. Odporúčam.
Absolútne profesionálny a ľudsky prístup.Ďakujem. J.Arleth
Super expresná a profesionálna oprava ! Ďakujeme
Maximálna spokojnosť, po oprave posuvných dverí jazdia lepšie ako nové.
Pristup aj prevedenie hodnotim profesionalne, pan sa vyznal do danej problematiky a bol velmi sikovny a ochotny poradit/vysvetlit k danej teme. Cez okna mi uz nefuka, urcite odporucam.
Môžem iba odporučiť, maximálna spokojnosť, poradili pri obhliadke a všetko spravili ako bolo dohodnuté a okná máme ako nové 🙂
S prístupom sme boli nadmieru spokojný,veľká ochota a profesionalita,pomohli v tažkej chvíli, môžeme vrelo odporúčať,ešte raz Veľké Ďakujem