Dnes na obed sa nám zasekla kľučka na odsuvacich dverách na terasu, zavolala som a pomoc bola promptne na ceste. Do dvoch hodín boli u nás a vymenili nám kľučku. Veľká vďaka!
Recenzie
Veľmi dobre a profesionálne zvládnutá práca, klobúk dole. Okná resp. balkónové dvere by teraz mali slúžiť ďalších pár rokov. Ďakujem,L
Požiadavka, bola urgent keď že sa večer nedalo zatvoriť okno. Riešenie rýchlo, profesionálne a za prijateľnú cenu. Určite Vás ešte rada oslovím. Ďakujem
Rychle jednanie, ochota, seriozny pristup, blok so zarukou????????
Spokojnost na 100%. Promptny sikovny mozem len odporucat. Dakujem????
Oprava šúpačkových dverí na vysokej úrovni. Už som ani nedúfal, že niekoho na to nájdem - p. Šarmír je proste pán majster. Ďakujeme a odporúčame.
Ďakujem za odborný, profesionálny prístup. Havarijný stav odstránený. Ďakujeme
Pán Šarmír je brutálny expert a odborník, proste majster svojho remesla. Poviem to na rovinu a z vlastnej skúsenosti. Je úplná strata času a vyhadzovanie peňazí vôbec oslovovať tzv. "samozvaných expertov" na opravu pokazených dverí z ostatných firiem. Za ten čas, čo sa "samozvaní experti" zo šiestich rôznych firiem, ktorí prišli na opravu mojich pokazených dverí, len škrábali za hlavou a tvrdo rozmýšlali ako dvere bez poškodenia otvoriť a následne opraviť, ich mal p. Šarmír otvorené bez jediného poškodenia!!! Následne vymenil nefunkčné časti, urobil kompletný servis a nastavenie dverí. Do 40 minút som mal po probléme a to mi ešte stihol urobiť servis aj na terasových dverách. Dvere teraz fungujú lepšie ako keď boli nové. A k "samozvaným expertom", tí tomuto pánovi majstrovi nesiahajú ani po podrážky na jeho topánkach. Pán Šarmír, ešte raz veľká vďaka.
Servis okien ponúka mnoho firiem ale nájsť odborníka na servis posúvnych dverí to dá veľmi zabrať. Pán Šarmír veľmi rýchlo a odvorne opravil naše posúvne dvere s ktorými si iný tzv. majstri nevedeli dať radu. Odporúčam túto firmu veľmi ustretová a profesionálna do budúcna už len Extraplast????
Rycly, dobry, sluzny
Velmy som spokojnI
Odporučanie na 100%
Vysoko profesionálny a promptný prístup. Môžem len odporučiť. Veľká vďaka za okamžitú pomoc
Super firma. Ochotný riešiť výmenu zámku na plastových dverách aj cez štátny sviatok. Veľmi milý a šikovný majster . Odporucam
Super odvedená práca maximálne profesionálna
Boli sme veľmi spokojní s kvalitne vykonanou prácou a príjemne prekvapení ako rýchlo dokázal pán Šarmír prísť a vyriešiť náš problém. Môžeme Extraplast odporúčať všetkým, ktorí takúto službu potrebujú.
Velka spokojnost. Sluzba dorazila v priebehu hodinky. A na zaklada predchadzajuceho rozhovoru identifikovala problem s dverami a povedala cenu. Velmi korektne jednanie, mozem len odporucat dalej
Veľká vďaka. Servis pokazených pántov vchodových dverí bol urobený excelentne rýchlo a kvalitne. Vidno, že pán Šarmír svojej práci rozumie. Nenechal nás v problémoch a do tmy pracovali, len aby sme na noc mali dom bezpečne uzavretý. Ďakujeme
Rýchla a profesionálna oprava zámku plastových vchodových dverí.
Mozem len vrele odporucit s pracou pana Sarmira som bol nadmieru spokojny, da si zalezat na detailoch a vo svojej praci je 100% profesional.
Dakujem
Perfektná práca , vynikajúci pomer cena a kvalita.
Ďakujeme za opravu plastových okien na Jelšovrej 5 v Bratislave.
Dvaja mladí pracovníci mali profesionálny prístup a slušné vystupovanie.
Cena bola adekvátna a oprava bola rýchla.
Ja za seba musim len pochvalit,velmi rychle a profesionalne spravene.Doporucujem dalej...????
Ďakujeme za super prístup a ochotu, všetko opravené, všetko funguje ako má. Vďaka za radu, určite Vás zavoláme aj nabudúce ????
100% spokojnosť; profesionálne služby; problém s dverami vyriešený expresne rýchlo ešte v ten istý deň. Pán Šarmír je navyše človek s veľkým❤. Ďakujeme za super služby, ukladáme kontakt. Vrelo odporúčam!
Môžem, len odporučiť. Šikovní majstri. ďakujeme
Excelentná práca, ustretovosť, veľká spokojnosť. Ďakujem
Včera mi prišiel opravár nastaviť plastové dvere. Je pravda, že prišiel o cca 3 hodiny po mojom zavolaní, čo je fajn. Na druhej strane mi do telefónu vo firme Extraplast povedali, že nastavenie dverí bude stáť 48€. Pán si po oprave žiadal 68€, vraj za expesný príplatok. Ale ja som žiadnu expresnú službu NEPOŽADOVAL! Tie dvere by kľudne počkali aj týždeň. Súčasne mi nemal pri platbe vydať zo 70€ tie 2 €. Keď niekto účtuje peniaze od zákazníkov v hotovosti, MAL BY MAŤ u seba peniaze na vydanie. Či? Takže som nakoniec miesto sľúbených 48€ platil 70€. To, že mi o tom nedal žiaden príjmový doklad, čiže rovno šup do vrecka bez dane ani nevravím. Toto je na podanie sťažnosti na Daňový, resp Živnostenský úrad. Je to prinajmenšom zavádzanie zákazníkov s súbehu s daňovým deliktom. Ja, ako zákazník rozhodne spokojný NIE SOM. Nabudúce si radšej zavolám inú firmu a dopredu sa podrobne budem informovať o podmienkach opravy.
Ochota, dobrá komunikácia. Práca odvedená profesionálne a prontne. Celková spokojnosť na 100%. Môžem iba odporúčiť.
Rýchle odstranenie zavady.... velká spokojnost
Odborná robota za super cenu, jednoznacne odporucam 10/10