Google Recenzie
5,0 (672 recenzií)
Napíšte nám recenziu

Velmi dobra komunikacia, rychlost reakcie na opravu kovania balkonovych dveri, dochvilnost dla dohody, vyborna a precizna praca vykonana nad ramec nutnej opravy, vyborna rychlost opravy. Technicky maximalne zdatny pan technik, vedel presne co ma vymenit, doporucil a vykonal vymenu dalsieho opotrebovaneho dielu. Na zaklade prveho telefonickeho kontaktu identifikoval presne zavadu a priviezol so sebou nahradne diely na konkretny typ balkonovych dveri. Rozhodne doporuvucujem vyuzit jeho profesnu zdatnost! Pochvala a poklona!

R
Roman Suchánek

100% spokojnost s pracou, firmu mozem len a len odporucat za ich ochotu, rychlost a spolahlivost.

M
Miroslav

Profesionálna a rýchla výmena zámku, skvelý osobný prístup, primeraná cena. 100% spokojnosť, odporúčam každému!

M
Milan M.

Velka spokojnost. Opravene zaseknute dvere a k tomu opravene posuvne dvere, kde opravil kreativnym sposobom suciastku, ktora sa uz neda zohnat a ako bonus nastavene vstupne dvere. Mozem len doporucit.

M
Miki

Veľká spokojnosť. Posuvné dvere sme už úkone prestali používať, lebo boli podľa iných "odborníkov" neopravitelné. Česť práci všetkým odborníkom

K
Karol Chamuty

Supeeeeeer

M
Milan Drenina

Vyborny servis

M
Mgr. Lenka Kováčová

100% spokojnosť, veľmi dobrý prozakaznicky servis. Odporúčam každému

A
Adam Plevko

Ďakujem za promptnú pomoc, a som maximálne spokojný s opravou.

J
Juraj

Profesionálny prístup p.Šarmira a skúsenosti na vysokej úrovni.velmi pekne dakujeme a mozeme len vrelo odporučiť služby tejto firmy.

I
Imrich Hokša

Velka spokojnost. Promptne a profesionalne riesenie. Kovanie na dverach vymenene a namastenie/nastavenie dveri k tomu ako bonus. To je tak ked praca bavi toho kto vie. Za nas urcite odporucame.

K
Kristina

Vrelo odporucam tuto firmu aby niekto radil o pol 12 na silvestra ohladom otvarani dveri tak toto velmi cenim a vrelo odporucam dakujeme

Š
Šimon karoľ

100 Percentná spokojnosť. Môžem výlučne odporúčať. Profesionálny prístup.

P
Peter

Firma p. Petra Šarmíra= firma Mercedes.
Všetko čo o nich viem sa dá opísať len a len v superlatívoch. Zažil som osobne, že v krajnej núdzi (pred búrkou) prišli o polnoci a zaseknuté balkónové dvere opravili a dvere zavreli. Len málo firiem na Slovensku sa k zákazníkovi správa podľa známeho hesla : NÁŠ ZÁKAZNÍK =NÁŠ PÁN!!! Za mňa by dostali najvyššie hodnotenie... 5 hviezdičiek.

J
Jozef Elšík

Super prístup, výmena pántov na Vianoce (tiež vedia kedy sa majú pokaziť) - 10/10. Profíci. Ďakujem a vrelo odporúčam.

K
Karol Švaral

Pan Sarmir je skutocny majster svojho remesla, vsetko robi so srdcom a velkou zodpovednostou, dakujem

M
Michal Holenia

Dnes som konečne stretla odborníka na opravu okien. Pán Šarmír je neuveriteľne spoľahlivý človek. Taký zodpovedný a zároveň ľudský prístup som nezažila roky. Odorúčam na opravy okien aj dverí.
Ako povedak básnik: "Dobrý človek ešte žije!"

D
Dária, Trnava

Potencionálnym zákazníkom vrelo odporúčam! Ráno som dostala odporúčanie na opravu pokazeného kovania posuvných balkónových dverí v spálni a popoludní boli opravené a konečne po rokoch aj správne nastavené. P.Šarmír je naozaj PÁN MAJSTER a navyše príjemný človek.

V
Viera, Ružinov

Ďakujeme firme extraplast za pohotovosť, rýchlosť a perfektnú robotu.

V
Viktória

dobrý deň, môžem len odporučiť. maximálne ochotný servisný technik, opravil, všetko vysvetlil, nastavil a hlavne dal odporúčanie, ako si sám servisovať, aby mi okná/dvere vydržali čo najdlhšie. ešte raz Vám ďakujem aj takto !!! spokojný zákazník Tomáš

T
Tomáš Klein

Profesionáli vo svojom obore.Klobúk dole-ďakujeme a vrelé odporúčame kto potrebuje odborníka

J
Jano Topor

Pan Sarmir, bol maximalne ustretovy a profesionalny. Mozem len vrelo odporucit!

O
OndrejV

Vyjadrujem spokojnost s prevedenou opravou okna a kontrolou ostatnych okien. Profesionalny pristup. Dakujeme

T
Tajka

Veľká vďaka pánovi Šarmírovi! Promptne poriešil môj problém s 10 ročným Maco zámkom, ktorý sa už nevyrába. Zámok mi vymenil tak, že po jeho výmene nie sú žiadne stopy. Aplikoval pritom vlastný patent, ktorým obišiel nutnosť vŕtania do rámu dverí, čo vo výsledku viedlo k mojej absolútnej spokojnosti. Profesionál s dlhoročnou praxou, ktorý má navyše aj svoju prácu rád, sa tak ľahko v dnešnej dobe nevidí. Vrelo odporúčam! Kiežby sme mali viac takých na slovo zlatých a spoľahlivých odborníkov s tak ukážkovým prístupom k zákazníkom!

I
Ingrid, Rovinka

Boli sme velmi spokoni s pracou pana Sarmira. Okna nastavil pekfektne a ziadny neporiadok po nom nezostal. Velmi prijemne vystupovanie. Ak sa v buducnosti objavi problem urcite sa obratime opat na vas. Dakujeme.

J
Jozef

Chcel by som touto cestou poďakovať pánovi Šarmirovi, ktorý nám bol nastaviť okná. Som s jeho prácou maximálne spokojný, nakoľko pracuje na vysokej úrovni. Všetky okná nám perfektne nastavil, premazal mechanizmy a vysvetlil ako si ich udržiavať. Na jeho prácu je radosť pozerať. Je to veľmi ochotný a príjemný pán. Môžem každému len vrelo odporúčat. Ešte raz veľmi pekne ďakujem.

J
Jozef Oberta

Veľmi príjemné prekvapenie. Ochotný profesionálny prístup. Vrelo odporúčam. Takých majstrov je už asi veľmi málo.

O
Ondrej

Tip - top robota, ochota, 100% odbornici. Odporiučam

A
Adam Hrdliča

Pekný večer vám prajem chcela by som sa poďakovať a zároveň odporučiť firmu EXTRAPLAST. Jedno krásne ráno sme chceli ísť von z domu no nedalo sa. Zostali sme uveznený. Pán Peter Šarmír nás prišiel vyslobodiť. Prišiel hneď ako sme mu zavolali mali sme šťastie že ešte nebol na diaľnici ako otočil sa k nám aby nám pomohol. Sme veľmi radi že prišiel práve on. Je to veľmi sympatický pán, ktorý svoju prácu robí s radosťou a s neskutočným citom. Dvere sú lepšie ako keď boli nové. Sme radi že sme sa obrátili práve na firmu EXTRAPLAST a ďakujemSiska Šarmírováváže si nám dala kontakt na tvojho tatina je skvelý človek .

R
Romana Smiščíkova

ekný večer vám prajem chcela by som sa poďakovať a zároveň odporučiť firmu EXTRAPLAST. Jedno krásne ráno sme chceli ísť von z domu no nedalo sa. Zostali sme uveznený. Pán Peter Šarmír nás prišiel vyslobodiť. Prišiel hneď ako sme mu zavolali mali sme šťastie že ešte nebol na diaľnici ako otočil sa k nám aby nám pomohol. Sme veľmi radi že prišiel práve on. Je to veľmi sympatický pán, ktorý svoju prácu robí s radosťou a s neskutočným citom. Dvere sú lepšie ako keď boli nové. Sme radi že sme sa obrátili práve na firmu EXTRAPLAST a ďakujemSiska Šarmírováváže si nám dala kontakt na tvojho tatina je skvelý človek .

R
Romana Smiščíkova