Google Recenzie
5,0 (672 recenzií)
Napíšte nám recenziu

Chcem veeelmi pekne podakovat firme EXTRAPLAST – Peter Šarmír! Dakujem ze mi dali do poriaku vsetky okna ( a nebolo ich malo :-D) a dvere…ktore boli v katastrofalnom stave!!!! Nemenovana firma z DS ktora ani po 4 rokoch reklamacie nedokazala to, co pan Šarmír so spolupracovníkom za jedno dopoludnie. Naozaj velka vdaka . Mozem vsetkym len doporucit!!!!!

R
Radka Tardíková

Aj ja pridávam ďalšiu chválu a vďaku p.Sarmirovi – Extraplast za naozaj rychlu a preciznu robotu. Urcite odporucam a dakujem

L
Lenka Adel

Dnes mi prišiel Peter Šarmír urobit servis na plastové okná, sympatický , odborník, môžem odporučiť jeho telefón 0905460529

D
Darina Minarikova

Tento tyzden tu uz boli dve chvaly na p. Šarmira, ja pridavam tretie. Dnes mi prerobil obycajne otvaracie okno na otvaracio-vyklopne, teda ventilačku. V Calypse povedali ze to sa nedá a on to dnes urobil ak by sa vam nedalo dovolat, tak je “trochu viac” vytazeny. V pondelok si naratal 169 hovorov zevraj. Mozem len odporučať!

M
Marcel Franek

Milí susedia, nedá mi nenapísať recenziu. Včera som tu zúfalo hľadala niekoho kto by mi vedel opraviť zlomený pánt na plastových dverách. Pracovníci z Trnavy / tu bývam/ boli “ochotní” ako vždy. Možno keby som si objednala nové dvere, pobijú sa o mňa, ale opravovať to nie!! Ozvala sa mi Siska Šarmírová. Kontaktovala som fi Extraplast.sk, ale veľmi som tomu neverila. Pán slúbil že príde. Ale nevie kedy. O 22.00 hod prišiel, pánty opravil, skontroloval celé dvere, povymieňal čo “trnavskí majstri” vymysleli. Aby toho nebolo málo, tak skontroloval a poopravoval všetky okná v dome , na každom niečo našiel a dal do poriadku. Bolo 00.03 keď pán Šarmír odchádzal. Nuž aj takíto sú ľudia, môžem len vrelo dodoručiť. Moc ďakujem a klobúk dole pred takýmito ľuďmi.

E
Eva Ma

25. 04. 2014 o 00:12Veľmi profesionálny prístup, prakticky okamžitá realizácia zásahu, neuveriteľne široká paleta náhradných dielov a súčiastok priamo na výjazde,skutočne sa nedá nič vytknúť len odporúčať!

O
OBSITNIK

Moja skúsenosť akú som mala s p. Šarmírom je v dnešnej dobe už takmer neuveriteľná. Ak požiadate niekoho o službu v piatok o 16.00 hod takmer nikto už nepracuje, je na ceste mimo BA čo znemená že vám dá termín najskôr po víkende.. ALE NIE PÁN Šarmír. Jeho ochota ma milo prekvapila. Prišiel na opravu dverí v piatok večer a zachránil nás pretože nebyť jeho ustretovosti a ochoty boli by sme celý víkend s otvorenými dverami na terase domu !!!!! Opravil dvere, ktoré niekoľko majstrov v jeho fachu odsúdili na výmenu. Pán Šarmír, ďakujeme!! Plne odporúčam služby !!!!!!!!!!!!!

I
Ingrid

Vynikajúca práca, ochota a hlavne vyriešenie všetkých potrebných záležitostí na mieste, keďže pán Šarmír disponoval širokým výberom zámkov, vložiek a iných vecí… Určite odporúčam!

E
Erik

Odporúčam firmu Peter Šarmír – Extraplast. Vyriešil mi zdanlivo banalny problem, prestalo nam fungovat KOVANIE=zamykanie na terasových dverách rodinného domu. A každý si vie predstaviť, ako neprijemne to je, nechať dom OTVORENÝ/NEZAMKNUTÝ. Žiadal som opakovane firmu, ktorá nám kedysi dodala plastové okna a dvere a márne, bola to pre nich mala zákazka, vykašlali sa na mňa. Pan ŠARMÍR to vyriešil v ten deň, k maximálnej spokojnosti, počas celej doby výmeny a opravy ma poučil, ako a kde okna/kovania ošetrovať, olejovať tukovým sprayom, aby mi OKNA/DVERE dlhšie slúžili, skratka, po dlhej dobe SLUŠNÝ REMESELNÍK, ktorý vie čo robí a je ochotný. Ďakujem mu za to a odporúčam všetkým, v BA, SENCI a dosahu, vyskúšať jeho prácu…

N
Nehnutelnosti Velký Biel

Exkluzívna práca, úžasný ľudia, prijateľná cena. Ešte raz veľmi pekne ďakujem a odporúčam.

A
Andrej P

S firmou pána Šarmíra som bola maximálne spokojná. Služby, ktoré poskytuje, sú na veľmi vysokej úrovni.

I
Ivana

Vďaka, super.

K
Kožík

Ochotný,milý,.ústretový. Vrelo odporúčam.

T
Tabaková

Stopercentná práca.Takých odborníkov uznávam.Jednoznačne odporúčam.

O
Ondro O.

Profesionálna,kvalitná práca a prístup za dobrú cenu. Všetko sa dalo opraviť, vymeniť a poučiť o používaní a údržbe plastových dverí a okien. Ani na jednu požiadavku nebola odpoveď : to sa nedá.

Ľ
Ľubomír

Výborná práca. Ďakujem za vaše služby, maximálna ochota a profesionalita. Odporúčam.

Z
Zlatica F

Balkónové dvere a okno sú po servise ako nove a hlavne konečne už neprefukuju ! Spokojnosť s odvedenou pracou maximálna.

N
Norbert

Môžem povedať,že p.Sarmir robi svoju pracu velmi kvalitne,zodpovedne a rychlo.Určite ho odporučam každému,kto ma akykolvek problém s kovanim.

P
Peter Sladký

Ďakujeme za skvelú odvedenú prácu firmy Extraplast. Taktiež aj za poradenstvo a ochotu poradiť a objasniť aké by bolo vhodné riešenie rozloženia okien. So službami sme nadmieru spokojný a môžeme vrelo odporučiť aj ďalším zákazníkom.

P
Patrík Benjan

Spoločnosť Extraplast môžem vrelo odporučiť! Sú k dispozícii 24 hodín 7 dní v týždni, čo som si sama odskúšala, keď som zúfala zháňala súrnu pomoc v sobotu o polnoci. Profesionalita a odbornosť pána Šarmíra mi ušetrili prebdenú noc, veľa financií a najmä nervov. Veľké ďakujem.

Z
Zuzana P

Ďakujeme pánovi Šarmírovi za dodanie kvalitného okna a tiež o odbornú montáž. Vrátane začistenia okolia okna. Bol veľmi ochotný pri montáži rolety aj pri dodatočnej požiadavke o namontovanie poistky proti zatváraniu prievanom. Prajeme Vám veľa úspechov v biznise.

Z
Zuzana a Anton Oros

Chceme sa touto cestou ešte raz poďakovať pánovi Petrovi Šarmírovi za pomoc pri oprave vchodových dverí do rodinného domu a už ťažko dostupného zámku dverí ako aj ďaľšie opravy plastových okien a dverí aj s poučením o ich udržiavaní. Už po montáži nových dverí zostali osadené nakrivo, s viditeľnou medzerou. Podľa pracovníkov dodávateľskej firmy sa s tým už nedalo nič robiť, a keďže firma skrachovala, ani reklamáciu sme si nemohli uplatniť . Po niekoľkých rokoch sa nám poškodil zámok tak(aj vďaka zle osadeným dverám), že sa nedal používať. Oslovili sme množstvo firiem špecializovaných na plastové dvere, okná a zámky. Výsledok bol rovnaký u všetkých : nerobíme to, nedá sa to opraviť a na výmenu nie sú komponenty. Už sme uvažovali, že asi budeme musieť dať vyrobiť úplné nové dvere aj s rámom.V tejto situácii nám v jednej firme aspoň poradili vyhľadať kontakt na pána Šarmíra. Ihneď sme sa skontaktovali a zrazu všetko išlo ako po masle. Všetko sa dalo opraviť, vymeniť a poučiť o používaní a údržbe plastových dverí a okien. Ani na jednu požiadavku nebola odpoveď : to sa nedá. Rozpísali sme náš príbeh trochu zdĺhavo, ale chceli sme tým poukázať na rozdielny prístup v poskytovaní služieb. Služby pána Petra Šarmíra môžeme bez váhania odporučiť aj iným klientom, ktorí majú problémy s plastovými oknami, dverami, zámkami.

Ľ
Ľubomír Švirloch a Oľga Švirlochová

Ďakujeme p. P. Šarmírovi za profesionálne odvedenú prácu. Po mnohých neúspešných pokusoch o opravu našich vchodových dverí a posuvného okna konečne prišiel odborník, ktorý tento náš problém vyriešil. Bez silných rečí našiel profesionálne riešenie.Som rád,že v dnešnej dobe sa nájde takýto majster. Keďže nefungujúce dvere a okno boli už dlhší čas predmetom našich manželských hádok a po oprave sa do nášho vzťahu vrátil pokoj, môžem konštatovať. že p. Šarmír nie je len dobrý opravár ale aj úspešný záchranca manželských zväzkov.

P
Peter a Vanda B.

Dakujeme panovi Sarmirovi za promptnost, vysoku odbornost vo svojom fachu bez nosa v oblakoch. S jeho “pojazdnou dielnou“ nie je problem prechadzat cez zatvorene okna a dvere ako duch. Uz dvakrat ste nas presvedcili o vasej odbornosti a ochoty prist hoci o polnoci. Dvakrat zdanlivo nevyriesitelny problem bez problemov vyriesieny za velmi ferove ceny bez “rakuskej prirazky“.
> Pozdrav z Kittsee

P
Pán Macko