Vyborna skusenost, vrelo odporucam f. Extraplast!
Recenzie
Služby tohto majstra som využil opakovane. Profesionálne urobená robota. Pomer cena kvalita na jednotku. Jednoznačne odporúčam!
Velka spokojnost, ustretovy, prijemny a hlavne sikovny:)
S prácou pána Šarmíra sme boli opäť veľmi spokojní. Oceňujeme jeho profesionálny prístup, kvalitne odvedenú prácu a ústretovosť. Je to veľký odborník a veľmi príjemný človek.
Perfektná komunikácia a fantastická práca
Ráno som ich oslovil a par minút na to prišla odpoveď a po obede už bola oprava balkonovych dverí hotová
Takže môžem len odporučiť
Pan ondrisik je totalne sikovny a ochotny chalan velka spokojnost..absolutne prakticky chalan..dakujeme
Profi rychly servis pokazenych dverí, ochotný, vysvetlil údržbu ..
Zasekli sa nam plastove dvere na balkon. Boli tu dvaja "univerzalni" majstri, ale nikto si s tym nevedel rady. Google mi doporusil Extraplast. Prvy technik, ktoreho poslali, sa s tymto problemom nestretol a taktiez nic nevyriesil. Bolo mi povedane, ze to odovzda inemu kolegovi a ozvu sa mi. To bolo vo stvrtok.
Dnes v utorok som im volal sam, lebo sa mi nikto neozyval. Pani na telefone mi potvrdila, ze sa mi niekto ozve. Zhruba za hodinu mi volal novy technik, p. Ondrisik, ktory prisiel za 15 min. Ihned vedel, ako na to, takze cely problem vyriesil za par minut. Bravo a dakujem!
PS: komunikacia so vsetkymi z Extraplastu bola taktiez velmi pozitivna.
S firmou Extraplast som veľmi spokojná 👍 sú zárukou dobre odvedenej prace za rozumnú cenu.
Odporucam, pan Sarmir dokazal opravit aj atypicky zatvaraci mechanizmus na dverach do technickej miestnosti, ktory ine klucove sluzby nedokazu opravit. Bola to hodinarska robota, dvere funguju lepsie ako pri odovzdavke noveho domu developerom. Ochotny pan, ktory vyriesil moj problem v ramci daneho dna (realne do 4 hodin). Velka vdaka!
Som nadmieru spokojná, pánovi Šarmírovi sa podarilo opraviť dvere, pri ktorých už hrozila výmena. Teraz sú plne funkčné. Navyše všetko zvládol v rekordnom čase a za prijateľnú cenu. Odporúčam všetkým.
Velmi pekne dakujem za opravu posuvnych dveri! Vrelo odporucam, profi praca, diely skladom a ako bonus prijemna spolocnost, skoda ze 5 * je maximum 👍👌
Maximálna spokojnosť a profesionálny prístup ešte raz veľmi pekne ďakujeme
Sme veľmi spokojní s rýchlym servisom, profesionálnym a prijemnym prístupom . Odporúčame
super spokojnost na jednotku perfekto
Pán Šajmir..odborník na vysokej úrovni. Ochotný, slušný, šikovný a čo je hlavné, rozumie tomu čo robí. Veľmi si vážim, že bol ochotný prísť a opraviť dvere vo večerných hodinách. A bonus navyše...urobil servis aj na ďalšie dvere,ktoré boli na dome..veľká vďaka.
Ľudovít T. Od zavolania za hodinu som mal opravený zaseknutý zámok na vchodových dverách. Rýchlo a odborne. Pán Šarmir z Extraplastu je odborník na ktorého sa dá spoľahnúť. Doporučujem každému kto má problémy s dverami a oknami.
Konečne prišiel profesionál - ďakujem .
Super! Odporúčame. Praca vykonana na jednotku.
Super perfektná robota...
Skvelo a rychlo prevedená práca. Ďakujeme :)
Ultra rychlo do dvoch hodin od telefonatu pan dorazil extremne ustretovy sikovny a rychly. Vsetko nam pokojne niekolko krat aj nad ramec problemu vysvetlil urcite aj nabuduce budeme volat tuto spolocnost
Veľmi šikovný pán a veľmi rýchla pomoc so servisom. Odporúčam a ďakujem!
Extrémne rýchle dohodnutie online a taktiež rýchla oprava
Firma ktorá má telo a dušu odporúčam profesionálny prístup. Je to najlepšia firma na slovensku a dokonca by mohla aj konkurovať v zahraničí
Rýchla profesionálna práca. Pán technik prišiel presne podľa dohody s operátorkou, bol milý a slušný, rýchly. Cena presne podľa dohody, nič navyše. Túto firmu môžem doporučiť a zobrať si z nej príklad. Aj v budúcnosti určite ich služby využijeme.
Uplna spokojnost
So službou od Extraolastu som bol veľmi spokojný. Od prvej komunikácie až po samotnú realizáciu výborný pro zákaznícky prístup. Ďakujeme veľmi pekne
Super servis. Všetko prebehlo rýchlo a odborne. Zablokované balkónové dvere sú opravené a fungujú lepšie než kedykoľvek predtým. Ďakujeme.
Skvely profesionalny servis. Odporucam kazdemu.